Alışveriş sepetiniz boş!

2017-18 AC Milan Sezon Önizlemesi: Savunmacılar

20/08/2017 0
 
Mevsim başımıza geldi ve bugün kulübün sezon önizleme dizisine başlayacağız. Burada, AC Milan'ın savunucularına ve muhtemelen oldukça iyi bir ekibin en güçlü bölümüne sahibiz!
 
Milan bu savunma alanını çeşitli sebeplerden ötürü öncelikli haline getirdi AC Milan forması. Sadece kırmızı ve siyah liyakate hak eden bir savunmaya sahip değillerdi, ama Gianluigi Donnarumma'yı bir uzantıya imzalamak için kaldıraca ihtiyaç duydukları gibi, etrafında dolaşmadıklarını kanıtlamak için çok şey yaptık.
 
Oyuncu satışlarından başlayarak, Mattia De Sciglio, gençlik saflarına geçtikten sonra Juventus'a 12 milyon Euro karşılığında satıldı ve her iki taraf mutlaka tatmin oldu. Hayranların De Sciglio'dan nefret etmeleri zorunlu değildir, ancak bir kere Juve için ortalamanın altında bir sezonun ardından oynamak istediğinizi duyurduktan sonra taraftarlar anında sizi açacaktır. Şaşırtıcı bir mevsim yaşayan ve potansiyel bir yer olarak Juventus'tan söz etmeyen Donnarumma davasına burada referans olabiliriz. Ardından, İtalyanın yaralandığı sırada De Sciglio'nun yerini tutan Leonel Vangioni'ye bakıyoruz. Kredisine göre, Vangioni bir süre satılacağını biliyordu ve bunu bilerek oynamalıydı. Geride kalanların en büyüğü değildi, ancak zaman zaman iyi bir performans sergiledi ve mücadele edecekti. Her zaman bir yer tutucu olacaktı ve Milanisti'nin bu konuda uyku çekeceğini sanmıyorum. Vangioni 1.7 milyon euro karşılığında Monterrey'e satıldı, bu da onu ücretsiz transfer ettirdiğimiz için oldukça iyi. Son olarak, İspanyol tarafına Alaves'e 3.5 milyon Euro karşılığında satılan Rodrigo Ely var. Genç, Mihaloviç'in döneminde etkilemek için yeterince şey yapmadı ve ödünç aldı ve Montella'nın döneminde gerçekten unutuldu. Umarım La Liga'da iyi bir performans sergilemektedir Ucuz Futbol forması toptan satışı, çünkü Milan'daki fırsatları zayıftı.