Alışveriş sepetiniz boş!

Amatör takımın dünya şampiyonasını alıntılar aslında bira oldu

16/01/2018 0
Schweinsteiger 2014 Brezilya Dünya Kupası Şampiyonu, MLS ekibi ile yaptığı sözleşme Chicago Alev 1 Ocak tarihinde sona erer. Şu anda işsiz olduğunu ve ekibi henüz onun sözleşme yeniledi değil. Fırsatta amaçlayan bir Alman amatör lig takımı, kullanmak istediğiniz gayrimenkul + bira pazarlık çipi olarak domuzlara katılmak için.
 
Bunnerhare adında Almanya Bundesliga kulübü, domuzlar için milyonlarca euro bir yıl ödemek göze alamaz ve bunlar lezzetli yerel bira çeşitli gayrimenkul bir parça var. Bilmiyorum reklam amaçlı olsun, Burnhaeh sözcüsü sözlerine ek olarak sosyal ağlarda domuz yavruları davet etti: Schweinsteiger ve eşi İvanoviç ve diğerleri Bu Alman kentinde oldukça popüler olan bir çocuk.
 
Sözcü ayrıca, Bayern gençlik eğitim domuzları daima yumuşak nokta, Alman amatör takımın söylemi ile bira olmuştur yöreye özgü bira ve bira + çikolata kombinasyonu tanıtıldı ilçesinde yaşayan çekiciliğini vurgulayan ve Schweinsteiger odaklanmış Buna katılmak için karizmatik bir yıldız var imkansız değil - futbol dünyası imkansız değil. "
 
"Burada oyuncuların birçoğu hayranlarınızın ve biz uzmanlaşmak 20 biralardan sık seçebilir eğitim ve yarışma sonrasında onlar. Sizinle aynı oyun için özlem. Bu sizi tatmin etmezse biz 'de, geleceği Yani etmek, ll "Bu amatör kulüp yeterince samimi olduğu söylenir, ancak Chicago alev zaten söyledi çünkü sadece temenni olabilir". sizin tabu ile emekli olduktan sonra bizim stadyum isim domuz yavrusu yenilenmesine" çok yakın Bu şarapları tadmak için domuz yavruları "hayır lütfu" deyin ...