Alışveriş sepetiniz boş!

DC United tartım bildirimi Juventus ileri Gonzalo Higuain için h

22/05/2020 0
Yakında D.C. United'da gişe rekorları kıran bir anlaşma yoluyla tekrar bir araya gelen kardeşler için bir dava olabilir.
 
Washington Post'tan Steven Goff Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Siyah-Kırmızı'nın Juventus ve Arjantinlileri Gonzalo Higuain'i kulübe getirdiğini araştırıyor. Bu süperstarı, geçen Mart ayında Columbus Crew ile sekiz sezon geçirdikten sonra D.C. ile bir oyuncu ve Oyuncu Geliştirme Antrenörü olarak imzalayan ağabeyi Federico Higuain ile ilişkilendirecekti.
 
Goff, bu tür arayışların hala erken aşamalarda olduğunu belirtti, bu yüzden Higuain’in Audi Field'a potansiyel hareketi yakın görünmüyor. Ayrıca, küresel transfer pazarını ve gelir akışlarını etkilemek zorunda olan COVID-19 salgınının yaklaşan bağlamı da var.
 
32 yaşındaki Higuain şu anda Haziran 2021'e kadar Juventus ile sözleşmeye tabidir, bu nedenle bundan önceki herhangi bir hamle bir transfer ücreti veya Serie A santralinin karşılıklı olarak yollarını ayırmaya istekli olmasını gerektirecektir. Bir araya gelirse, D.C. 2018'de futbola özgü stadyumlarının açılmasından önce İngiliz süperstar Wayne Rooney'yi kazanmak için bir sıçrama yaptığında benzeyecekti.
 
9, Juventus için 139 maçta 63 gol ve 16 asistle oynadı. Daha önce Real Madrid, Napoli, AC Milan, Chelsea ve River Plate 'de duraklar. Uluslararası sahnede, Higuain 75 maçta 31 finiş ile Arjantin için tüm zamanların gollerinde altıncı sırada yer alıyor.
 
Nisan ayının ortalarında Higuain ve LA Galaxy arasındaki bağlantılar da baş antrenör Guillermo Barros Schelotto ile yapılan bağlantılar nedeniyle ortaya çıktı. Diğer süperstarlar geçtiğimiz yıl D.C. ile bağlantılıydı, orta saha oyuncusu Mesut Ozil ve Luka Modric her ikisi de olasılık olarak ortaya çıkıyor.