Alışveriş sepetiniz boş!

Dembele Barselona için kararlı olmak istiyor

18/02/2019 0
Barcelona, ​​Salı günü Şampiyonlar Ligi'ne geri döndü ve Ousmane Dembele, büyük sahnede ekibin hayati bir üyesi olma niyetini belirtti. Lyon'a karşı hafta ortası maçın başında Fransız, Real Valladolid'e karşı başlangıç ​​çizgisine geri döndü. Büyük bir fiyat etiketiyle birleşen sınırsız potansiyel ile Barcelona taraftarları, gençlerin Dembele'nin kendisinin yapacağı bir şey olan etkilerini daha fazla etkilemesini bekliyor.
 
Kulübün resmi medyasına verdiği demeçte, "Sezonun başında karar verdim ve kasım ayında bankta oturmak için bir aşamam vardı, ancak normaldi, çünkü bir mevsim boyunca her zaman zor zamanlar geçirdik" dedi. Kendime inancım var ve en iyisini bildiğim şeyi yapmaya devam etmeye çalışacağım ve takım için belirleyici olmaya çalışacağım. ”“ Striker olduğum için önemli anlarda skor yapmak önemlidir ve takım olduğunda belirleyici olmak zorundayım. en iyi anları. "Hedeflerimize odaklanmak zorundayız, şampiyonluklar kazanmak, şampiyonlar ligini ve ayrıca LaLiga Santander'i elbette istiyoruz." Dünya Kupası galibi de Lyon'un güçlü yönlerine vurgu yaparak ekibinin Avrupa rakiplerini övdü. Çok iyi oyunculara sahip bir takım ve bu sezon gösterdikleri gibi orada kazanmak çok zor - Manchester City ve Paris Saint-Germain'i yenerek, "diye devam etti." Çok odaklanmamız gerekiyor ve bunun olacağını düşünmemeliyiz Kolay. "Samuel Umtiti ile bazen Lyon hakkında konuşuruz ve bana olması gerektiğini söyler. Dikkatli olun çünkü harika bir takım. "
 
Fekir en iyi oyuncusu, ancak birçok niteliği olan başka oyuncular da var ve herkese göz kulak olmak zorunda kalacağız. "Ligue 1 oyunlarını çok izliyorum ve Fekir gibi milli takımdaki bazı oyunculara rastladım. Mendy ve Moussa Dembele ve sahada çok tehlikeliler. "Sonunda, önümüzdeki haftalardaki son sakatlığı ve Barselona'nın zorlu programı hakkında konuştu." Athletic Club'a karşı 15 dakika oynayabildiğim ve geri döndüğüm için daha iyi hissediyorum. kendi seviyeme göre, yavaş yavaş, "dedi." Çok iyi hissettiğimde sakatlık geldi, belirleyici oldum ve oyunlar sırasında harika bir iş çıkardım, ama bu futbol. "
 
Ocak ayı boyunca İspanya'da Copa del Rey ve LaLiga Santander karşılaşmaları oldu, bu yüzden Şubat ayındaki Şampiyonlar Ligi'nin geldiği ve buna katlanmak zorunda olduğumuz için çok fazla yorgunluk vardı. "