Alışveriş sepetiniz boş!

Eric Garcia, Lionel Messi'nin transfer durumunda Man City'deki s

01/09/2020 0
Eric Garcia, gülümseyerek Manchester City oyuncularının Lionel Messi'nin Premier Lig tarafına sansasyonel bir hamle yapma olasılığını tartışmadıklarını, ancak herhangi bir takıma hoşgeldin bir katkı olacağını söyledi.
 
Messi, Barcelona'dan ayrılma fikriyle daha önce flört etmişti ama Nou Camp'taki konumu hiç bu kadar belirsiz olmamıştı; 33 yaşındaki futbolcu, kampıyla kulüp arasında sözleşmesinin bu yaz ücretsiz olarak ayrılmasına izin verip vermediği konusundaki büyük anlaşmazlığın ardından sezon öncesi antrenmana katılmayı reddetti.
 
City bir süredir Barcelona'yı terk ederse Messi ile sözleşme kuyruğunun en önünde olacaklarını düşündü ve bu hiç bu kadar gerçekçi görünmedi. Ancak, Messi'nin Barcelona'dan çıkışını güvence altına alma görevi hala zor görünürken, Blues karşısında panoda sessizlik oldu.
 
Almanya ve Ukrayna ile olan fikstür için ilk kez İspanya kadrosuna çağrılan Garcia, Salı öğle yemeğinde medyada görevlendirildi ve kulüpte kendi geleceği ve Messi ile ilgili soruları yanıtladı.
 
Ve 19 yaşındaki oyuncuların dünya futbolu hakkında konuştuklarını onaylamazken, oyuncuyla kendisi konuşmaktan mutlu oldu.
 
"City'de Messi'nin geleceği hakkında konuşmadık" dedi ve ekledi: "Herkes Messi'nin takımında olmasını ister."
 
City'ye, Barcelona'dan gelen yoğun ilgiye rağmen gelecek yıldan sonra kulüpteki sözleşmesini yenilemeyeceğini söyleyen Garcia, ücretsiz olarak ayrılmasına izin verilmemesi durumunda Ballon D'Or kazananını Etihad'a getirmek için herhangi bir anlaşmaya dahil edilebilir.