Alışveriş sepetiniz boş!

Everton uzantısını imzaladıktan sonra Chelsea'nin söylentilerind

28/09/2018 0
Everton kalecisi Jordan Pickford, Chelsea'ye yaz hareketi ile bağlanan söylentilere rağmen, kulübe tamamen bağlı olduğunu söyledi.
 
24 yaşındaki, ününün İngiltere için yaptığı Dünya Kupası performanslarının arkasında yükseldiğini gördü ve takımın yarı finalde sürpriz bir şekilde ilerlemesinde etkili bir rol oynadı.
 
İngiltere'nin uluslararası Jack Butland ve Leicester City'deki Kasper Schmeichel ile birlikte Pickford, Chelsea'nin olası Thibaut Courtois yedekleri olarak kısa listesinin içinde olduğunu söyledi.
 
Courtois'in yeni bir sözleşmeyi imzalamayı reddetmesi Ağustos ayında Real Madrid'e taşınmanın yolunu açtı ve Chelsea'de Athletic Club'ın 71 milyonluk anlaşmasına katılan Kepa Arrizabalaga'nın yerini çabucak aldı.
 
Bu hafta, Pickford Goodison Park'ta altı yıllık yeni bir anlaşma imzaladı ve bunun geleceğini çevreleyen spekülasyonlara son vereceğini düşünüyor.
 
“Twitter veya Sky Sports'ta her şeyi görüyorsun, ne demek istediğimi anlıyor musun?” Dedi. Pickford sözleşmesinin açıklanmasından sonra söyledi.
 
Perfor Performanslarımı etkilemesine izin vermem. Az önce boğuldum ve Everton ile bir sözleşmem olduğunu biliyordum. Herhangi bir zamanda başka bir şey düşünmedim.
 
England İngiltere ile uzaktayken çok çalıştım ve hatta yeni müdür gelse de o zamanlar İngiltere'ydi. Buraya geri döndüm ve Everton ile çalışmaya geri dönmek üzereydim. ”
 
“Bir yılın kasırgası ve benim için büyük bir sıçrama oldu” dedi. “Bence bu sözleşmeyi imzalamak sadece onu yatağa koyabilir ve kendim için ilerlemenin daha iyi olmasını sağlayabilir.
 
Club Kulüp için büyük bir adım ve yönelme için harika bir yol olduğunu düşünüyorum. Eğer burada olmasaydım, o zaman İngiltere’de Dünya Kupasında olmayabilirdim. Bu hareketin beni kitlesel olarak geliştirdiğini düşünüyorum. ”
 
Everton, bu sezon altı Premier League maçından sadece birini kazanan Marco Savunması altında devam eden bir çalışma gibi görünüyor ve defansif olarak savunmasız görünüyor.
 
Her ne kadar Pickford Premier League'de 17 kurtarış yapmış olsa da, altı maçta da toplamda 11 gol atmasına izin verdi.
 
Silva, Bernard, Yerry Mina ve Andre Gomes'ın yazışmalarını yapamamasına rağmen Silva'nın, Bournemouth'a yapılan bir gönderimden sonra Richarlison'un üç maçta yasaklanması nedeniyle yardım etmedi.
 
Bu arada Chelsea, beş galibiyete sahip olan ve altı lig maçından birini üç temiz kâğıt tutan Kepa ile bir araya getirerek harika bir başlangıç ​​yaptı.