Alışveriş sepetiniz boş!

Juventus rekor kıran Kean için yeni sözleşme üzerinde çalışıyor

17/10/2018 0
18 yaşındaki bu sezon hala kredi olarak gönderilebilir, ancak Serie A şampiyonları önce daha uzun bir anlaşma yapmasını istiyor.
 
Goal, Juventus'un rekor kıran öncü Moise Kean'ı yeni bir anlaşmaya bağlamayı düşünüyor.
 
Torino'da kıdemli bir atılım yaptıktan sonra tarih kitaplarını yeniden yazmış olan 18 yaşındaki, şu an 2020'ye kadar bir sözleşme üzerinde çalışıyor.
 
La Liga kıyafeti Leganes ve Ligue 1 ağır sikletleri Marsilya'nın yaz boyunca yaklaşımları ile Serie A şampiyonlarından uzak durmasına ilgi gösterildi.
 
Juve, Kean’ın kayda değer potansiyelinden faydalanabileceklerini ve yeni şartları masaya koymayı planladıklarını garanti etmeye isteklidir.
 
2017-18 kampanyasıyla Verona ile geçirilen bir anlaşma kabul edildikten sonra genç için bir başka kredi anahtarının onaylanması olabilir.
 
Harekete geçtiği andan itibaren, Kean, 21. yüzyılda Avrupa'nın ilk beş bölümlerinden birinde ilk kez çıkmasını sağlayan ilk oyuncu olmuştu.
Juve, Kasım 2016'da 16 yaşındaki bir bayan olarak yayını uzattı.
 
O zamandan beri, 2000'lerde Şampiyonlar Ligi'nde oynanan bir oyunu ödüllendirmek için ilk oyuncu oldu ve 2016-17 kampanyasının son gününde Bologna'ya karşı netleşerek elit bir ligde ilk gol attı.
 
Kean, Tunus'a karşı 2-0'lık bir zaferle İtalya'nın U21 tarafına yönelik hedef hesabını açmasıyla birlikte, daha yeni bir rekor kıran - ki onun doğum tarihi ile ilgili - bir kez daha Juve için başka bir Avrupa gezisi düzenledi. sezonu, Young Boys ile bir toplantıda ve Massimiliano Allegri'nin şimdiki ve gelecek için yararlı bir seçenek olarak kabul edilir.
 
Bianconeri, gelişiminde kaydedilen ilerlemeden memnundur ve Torino'da uzatılmış bir kalışla yukarı doğru eğrinin korunabileceğini düşünmektedir.
 
Eğitimde Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra çalışmanın, Kean'ı iş dünyasındaki en iyi performans sanatçılarından öğrenme ve taklit etme fırsatı sunması bekleniyor.
 
Allianz Stadyumunda rıhtıma saldırmak için şiddetli bir rekabetle karşılaşabilir, ancak Vercelli yerli Juve tarafından en üst düzeyde tutulur ve sözleşme uzatma görüşmelerinin olumlu bir sonuca ulaşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.