Alışveriş sepetiniz boş!

Manchester United canavarı milli takımdan çekmeyi planlıyor

19/08/2018 0
Belçikalı takım, geçmişte Rus Dünya Kupası'nda iyi performans gösterdi. Avrupa Kızıl Şeytanları yarı finallere kadar çıktı ve sonunda üçüncü sırada yer aldı. Takımın ana merkezi olarak, Lukaku'nun performansı da oybirliğiyle onaylandı real madrid forma. Ama şimdi, Lukaku milli takımdan çekilmeyi planlamaya başladı.
 
Lukaku, Business Insider ile bir röportajı kabul etti ve 2020 yılında Avrupa Kupası'ndan sonra milli takımdan çekmeyi planladığını söyledi. Lukaku şöyle dedi: "Avrupa Kupası'ndan sonra duracağımı hissediyorum. Bizim için her yarışma Asgari standart: yarı finallere ulaşmak ve daha sonra bu temelde daha ileriye gitmek istiyorum: Şimdi 25 yaşındayım ve zirveye ulaşmadım. Gençlerle rekabet etmek istiyorum çünkü onlar şimdi benim pozisyonumu almak istiyorlar, II Onlara kaybetmek ama iki yıl sonra, zaman onların olacak. "
 
Lukaku’nun sözleri hala oldukça şaşırtıcı. İki yıl sonra bile, Lukaku'nun sadece 27 yaşında olduğu unutulmamalıdır. Halen futbolcuların altın çağı. Takımın milli takımdan bu kadar erken çıkması elbette çok şaşırtıcı. Ama Manchester United için, bu açıkçası iyi bir şey. Milli takım müsabakalarının baskısı olmadan, oyuncular daha fazla dinlenme süresi kazanabilir ve kariyerlerini uzatmak daha faydalı olabilir.