Alışveriş sepetiniz boş!

Premier League oyununda oynamayı umuyoruz

11/12/2017 0
Wilshire, bu sezon Arsenal'e döndü, İngiltere Premier Ligi'ndeki birkaç fırsatta görünmesini şansa bırakmadı, ancak bu durumda Wilshire geleceği konusunda hala iyimser.
 
Wilshire, bu sezon Arsenal'e döndükten sonra performans şansının çoğunun UEFA Kupası'nda olduğu Wilshere ligde sadece dört kere oynadı ve toplamda sadece 65 dakika oynadı. Ancak yine de, Wilhelm, Wenger'in kendisine bir şans vermesini bekleyerek, yaralanmanın iyileşmesinden sonra sert bir antrenman yapıyordu. Wenger, Wilshere'nin çabalarına belki de Wenger'e dokunuyordu, Wenger, Wilshire'ın sağlıklı olduğunu ve profesör seçerken ne düşünülmesi gerektiği konusuna geldiğini Southampton'a karşı düzenlediği bir basın konferansında açıkça belirtti.
 
Mevcut durumu için Wilhelm de oynamak istediğini ifade etti: "Yalnızca şimdi oynamak istemiyorum, katılmak için her zaman yüksek bir arzuma sahip oldum. Koçla konuştum, ona ilk arzudadığım arzuyu gösterdim. İngiliz Premier League, ancak geçen hafta kaybetmiş olsam da eyalet iyi olduğunda takıma saygı duyarım, ancak ekibin durumu iyiye gitmeden önce, takım arkadaşlarımın vurduğu Arsenal'in yenilgisinin çok sayıda harika oyuncusu ve yapabileceğim tek şey var fırsat geldiğinde mahkemede yeteneklerimi kanıtlamaktır "dedi.
 
Wilshire hala kendine güvenine sahip olmasına rağmen: "Ben yeterince iyi olduğumu düşünüyorum, 16 yaşındayken milli takım arkadaşıyla oynuyordum. Kendime inanmazsam, bana kim inanır? Şimdi ne yapabilirim do kendime inanıyor ve oynamak için bir şansa sahipsem, takıma yardım etmek için elimden geleni yapacağım. Fırsat bu hafta sonu gelecek olursa, hazırım "dedi.
 
Wilshire ayrıca milli takıma geri dönme kararlılığını dile getirdi: "Uzun süredir milli takımdan uzak dursam da ülke adına oynamak isterim.Uluslar arası teknik direktör beni tanımıyor gibi görünüyor, bana yapmam gerektiğini söyledi. Premier League'i oynuyorum şimdi bence bu adil ve bunu yapacağım.Bu sezon UEFA Kupasında iyi oynuyordum ve bu yeterli olmazsa kendimi Premier League'de kanıtlamalıydım Biraz önce, Si Geit listesine girmeyeceğim, bu yüzden Arsenal Premiership maçında oynamaya çalışacağım ve milli takıma gireceğim.
 
Wilshire önümüzdeki yaz Arsenal ile anlaşma yapacak, ancak Arsenal taraftarları Wilshire'I kalmasını istiyor. Wilshire şunları söyledi: "Bazen evde olduğumda, ne diyeceğim, sonra ne olacak? Sözleşmem sadece 6 aydır ve 16 hayranımdan beri hissedeceğim, hayranlarımın her söylediğimde çok heyecanlıyım. adını verdim ve şimdi, takımın taraftarların yardımını geri vermesine yardımcı olmak için, daha sonradan mahkemeye dönmek istiyorum.