Alışveriş sepetiniz boş!

Superstar Messi, Alaba'yı Barselona'ya getirmek istiyor

05/04/2018 0
Transfer çekici olurdu! David Alaba, Barca'ya taşınmakla bağlantılı. Lionel Messi, bizzat kendisi için kendini güçlü yapmalı.
 
David Alaba, özellikle sol bir arkada gibi göz alıcı bir adam. 38 milyon avro, 2021 yılına kadar Münih'te sözleşmeli olan Bayern-Kickers'in piyasa değeridir.
 
Bu, güçlü kulüplerin her yıl Avusturyalılara ilgi göstermesini engellemez. Her şeyden önce, İspanyol üst kulüpleri defalarca Alaba ile ilişkilendirilir.
 
İspanyol gazetesi "Diario Gol" e göre FC Barcelona, ​​bu yaz Başbakanlık Divanı'na ÖFB lejyoneri getirme çabası içindedir. Lionel Messi'nin isteği üzerine. Süperstar'ın 25 yaşındakiler için kendini dahili olarak telaffuz ettiği söyleniyor. Yedekleme için Alaba yedek olarak mı?
 
Harekete ihtiyaç sadece şartlı olarak var. Jordi Alba, Katalanların arka solunda yer almaktadır. 60 milyon avroluk piyasa değeriyle, bu pozisyondaki en pahalı kicker. Ancak, "yedek" Lucas Digne yedek rolünden memnun değil. O gider, "Barca" yerine ihtiyacı var. Buna Alaba denir, ancak, şüphe edilebilir.