Alışveriş sepetiniz boş!

Teşekkür ederim Milan, kaptana atandığımızda bu çok büyük bir so

16/08/2017 0
AC Milan kaptanı Bonucci kısa bir süre önce kulübün resmi televizyon Futbol forması röportajında ​​Milan TV'yi kabul etti, kaptanın kol bandı, Avrupa Kupası ve diğer konular hakkında konuştu.
Perşembe günü Milan, Bonucci'nin kırmızı ve siyah başlangıcı olacak olan UEFA Kupası playoff rakipleri Scandia'ya karşı evinde olacak: "Bu kez nihayet geldi, biraz gerginim, kalifikasyonda son kez maçtan önce, oyuna başlamadan önce San Siro stadyumunu yanıma aldım ve çok uzun bir geçmişimizden ötürü heyecanlandım diye heyecanlandım ve Milan'ın zaferi görmek için sabırsızlanıyordum çılgınlık ve tutku. "
Kaptanın kol bandı hakkında: "Kulüp, antrenör ve takım sayesinde bu büyük bir sorumluluk, bu konumu tutmam için bana izin verin. Takımdan, kulüpten, taraftarlardan bu vücut mayosunu savunmak için baştan sona tüm oyunlara gideceğim. .
Lider hakkında: "Her zaman kendi düşünce tarzıma geldim, ekip için çalıştım ve takım size bir lider olmana izin vereceğim. Buffon, Del - Piero ve Chiellini'de bu mükemmel lider I şanslıydı. Juventus yıllarında çok şey öğrendim ve onları kendi karakterimle birleştirdim ve şimdi hem bireyden hem de bütününden yeni bir sayfa başlatacağım Artığım gelişecek Milan'ın tekrar güçlenmesine izin verin.
Sır sırtında: "Her şeyden önce küçük şeyler başlatmak için, takım dışında birbirlerine yardımcı olabilir bir alan yaratmak için. Milano, canlanma için güçlü bir istek hissettim, bu takım olacağına inanıyoruz Bir uyum Milano'da önemli bir faktör tepe noktasına geri dönmelidir, ki bu da bizim buraya gelmiş görevdir ve Avrupa Kupasından başlamak için elimizden geleni yapacağız.
Savunma düzeyini nasıl artıracağımız üzerine: "Bu, makine parçalarının aynı anda çalışması için günlük eğitim çalışmaları için bir ihtiyaçtır.Yeterli savunma faktörleri yaratmakla kalmamakla kalmayan fedakarlık ve alçakgönüllülük ile Juventus AC Milan forması, Aynı zamanda mükemmel forvet ihtiyaçlarını yaratmak için 11 kişi fedakarlık yapmak için koşsa, o zaman bu Dona Rama'yı çok rahat hissettirir, o sadece 18 yaşında.