Alışveriş sepetiniz boş!

çift kazananlar Chelsea'den taç kazanmak için adım atmak

09/09/2018 0
Eğer bir bilgisayar ya da drama için keskin bir göze sahip bir akıl hastası tarafından ortaya atılan fikstürün rastlantısal bir tuhaflığı yüzünden olsaydı, Manchester City'in Bayanlar Süper Lig'in açılış maçında karşılaşması için daha iyi bir rakip olamazdı. Chelsea'den daha iyi mevsim.
 
İngiliz futbolundaki iki önde gelen kulüp tarafı, bugün birbirinin şirketindeki kampanyayı başlatacak. Eski bir rekabet en erken fırsatta yeniden başladı; düşmanlıklar yeniden başladı, ateş edildi.
 
WSL Silverware'in bu sezon nereye gittiğine karar vermeyecek, ancak kimin el ele tutuştuğu konusunda erken bir işaret verecek; Chelsea'nin, geçen sezonki lig ve kupa ikilisinin kazananı olup olmadığı, gerçekten de City'nin egemenlik dönemini sona erdirdi, ya da Nick Cushing'in tarafının yerini liderlik liderleri olarak tekrar kazanacak bir konumda olup olmadığı.
 
City 2016'da çifte kazandı, Chelsea geçen sezon, aynı anda hem Şampiyonlar Ligi'nin yarı finallerine ulaşan, hem de Şampiyonlar Ligi'nin yarı finallerine ulaşan City, Lyon'un nihai kazananlarına kaybetme şansı yakalarken, Emma Hayes'in Chelsea'si elendi. Wolfsburg tarafından dışarı.
 
Şehir patronu olarak beşinci yılına giren 33 yaşındaki Cushing, “Bunlar istediğiniz oyunlardır” dedi.
 
“Herkesi iki kez oynamalıyız, ama Chelsea'ye karşı oynanan oyunların, Arsenal'e karşı oynanan oyunların, Barcelona'ya karşı oynanan oyunların, buna dahil olmanızın ve Londra'ya yapılan bu gezilere katılacağınızı inkar edemezsiniz. ligdeki otoritemizi gerçekten damgalamak.
 
“Chelsea'nin geçen sezon iki katını kazanmasının aslında bizim için fazladan bir motivasyon olduğunu düşünmüyorum. Bizim için motivasyon, geçen sezon ne kadar yakın olduğumuzu, hiçbir şey kazanmadan hatırlamak. Ligde ikinci olurken, FA Cup ve Şampiyonlar Ligi'nin yarı finallerine ve Lig Kupası finaline ulaştık ve bunlardan hiçbirini kazanmadık.
 
“Manchester City gibi bir kulüpteyken, her zaman ilerlemek için çaba sarfetmelisiniz.
 
“Her zaman kazanamazsın - ama bu sezon geçen sene olduğundan daha başarılı olmak istiyoruz Chelsea 18/19 futbol forması.
 
“Bu tam bir başarısızlık değildi, ancak kesinlikle birkaç alanda ilerlememiz gerektiğini hissettik ve bu mevsimi uygulamaya çalıştığımız şey bu. Geçtiğimiz sezon rekabet ettik, ancak mevsimi baştan başladığımız kadar güçlü bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. ”
 
Her ne kadar Chelsea bir kez daha Arsenal ile birlikte rakipleri olsa da, Cushing manzaranın değiştiğinden ve işler daha da zorlaşacağından şüpheleniyor.