Alışveriş sepetiniz boş!

FAQ

1. Satın almak istediğim ürünü nasıl bulabilirim?
    
Ana sayfasında satın almak istediğiniz öğenin kategorisini (site başlığının altındaki sayfanın üstündeki kategori listesinde) bulun, farenizi kategori adına taşıyın, alt kategorilerin bir listesini göreceksiniz. Öğenizin ait olduğu ürünü seçin ve ürün sayfasına aktarın. Burada satın almak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.
2. Nasıl sipariş veririm?
    
Aradığınız öğeyi tıklattıktan sonra, boyutu seçin ve miktarı girin ve Sepetate Ekle seçeneğini tıklayın. Alışveriş sepetinizdeki öğeleri gözden geçirin. Varsa, kuponları veya indirim kodlarını girin. Hazır olduğunuzda, Ödemeye Devam et'i tıklayın. Kontrol yönteminizi misafir veya kayıtlı müşteri olarak seçin (kayıtlı müşteriler doğru sayfadan giriş yapabilirler). Devam et'i tıklayın; ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Lütfen ürünün varış yerini, ödeme yöntemini ve fatura adresini belirtin. Sipariş bilgilerini gözden geçirin. Adresinizi ve ödeme bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Ödemeyi tamamlamak için "İşlem Sırası" nı seçin. Sipariş durumunuzu kontrol etmeniz gerekebileceğinden, sipariş bilgilerini güvenli bir yerde tutmayı unutmayın.
3. Satın alınan ürünlerimi nasıl gönderirsiniz?
    
Ödemenizi aldığımızda, siparişinizi 24 saatle halledeceğiz. Herhangi bir şey olursa, 2 gün içinde göndeririz.
4. Ne zamana kadar parsel ülkemize gelmiş olacak?
    
Gemiyi gönderdikten sonra, parsel, post prosesi boyunca 5-7 işgünü içinde teslim edilecek. Öngörülemeyen durumlardan dolayı, zaman biraz daha uzun sürecek. Lütfen endişelenme.
5. Siparişim nasıl takip edilir?
    
Web sitemizde kayıtlı bir üyesiyseniz, "Sipariş Sorgusu" bağlantısını kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz. Veya, Müşteri Hizmetimiz siparişinizi izlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca ekspres şirketten takip numarası aldığımızda parselin durumunu izlemek için onu ve takip bağlantısını gönderebiliriz.
6. Beni uyduran öğelerin boyutunu nasıl bulabilirim?
    
Boyut Grafiği Boyut Seçen Alanın altında bulunur.
7. Siparişimizi nasıl değiştirebilirim veya siparişimi iptal edebilirim?
    
Ödemenizi aldığımızda, siparişinizi 2 gün içinde halledeceğiz. Gerçekten siz onu değiştirmek ya da iptal etmek istiyorsanız, umarız bize 2 gün içinde söyleyebilirsiniz. Çünkü onu gönderirsek, parseli sizin için durdurmak zordur. Umarız anlayışlısınızdır.
8. Ürünleri nasıl şirketinize geri gönderebilirim?
    
Ürünün kalitesi sorun değilse, geri dönüşü kabul edemeyiz. Malların birkaç problemi varsa (örneğin, leke veya çizgi net olarak kesilmezse), yıkamalı veya temizleyebileceğini umuyoruz , O zaman misafirimize uygun tazminat vereceğiz. Boyut sizin için küçükse veya formayı aldığınızda, beğenmediğinizi fark edersiniz vb. Bu sorunu kabul etmiyoruz. Umarım bizi anlayabilirsiniz.
9. Kaç ödeme yöntemini kabul ediyorsunuz?
    
Ödemeyi Visa Card, Master Card Method ile alabiliriz.
10. Özelleştirilmiş Ürünü ne kadar süreyle alabilirim?
    
Ürün özelleştirildiğinden, üretimden ürünün üretilmesini istemek zorundayız. Dolayısıyla öğeyi fabrikadan almanız genelde yaklaşık 15 güne ihtiyaç duyar. Umarız sabırla bekleyebilirsiniz. Ve parsel sevk edildikten sonra size takip numarasını vereceğiz.
11. Neden kartımı ürün fiyatından daha fazla mı ücretlendiriyorsunuz?
    
Sadece ürün fiyatını alıyoruz. Anlaşılabilir boş ücret olarak ekstra para boş olarak tahsil edilebilir.

SITE MAP
 • Kulüpler 2019-20
 • Çocuklar 2019-20
 • Milli takım 2018
 • Milli takım Çocuklar 2018
 • Bayanlar 2019-20
 • Kulüpler 2018-19
 • Çocuklar 2018-19
 • Bayanlar 2018-19
 • Kulüpler 2017/18
 • Çocuklar 2017/18
 • Bayanlar 2017-18